Realitná kancelária

Nehnuteľnosti z regiónu

NOVOMESTSKÉ REALITY Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom s veľkou záhradou, Častkovce

Cena:
dohodou
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Častkovce
Ulica:.
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:5
Úžitková plocha:150 m2
Plocha pozemku:1700 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1351572

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

REZERVOVANE ***Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom v centre obce Častkovce vo veľmi dostupnej, tichej lokalite medzi Novým Mestom nad Váhom a Vrbovým /Piešťanmi. Nehnuteľnosť je situovaná na peknom slnečnom 17 árovom pozemku, stavebne rozdelená na novšiu prednú časť domu z ulice a starší sedliacky dom vo dvore. V novšej časti rodinného domu - klasický poschodový štvorec s podnávratím postavený v r.1980-81, sa nachádzajú štyri izby s kuchyňou, sociálnym zázemím, chodbou, schodiskom a špajzou. V staršej dvorovej časti nehnuteľnosti sú umiestnené ďalšie dve izby, kuchyňa, špajza a letná kuchynka.
Časť domu je podpivničená, kde sa nachádza technická miestnosť s novším plynovým kondenzačným kotlom, ktorý centrálne vykuruje nehnuteľnosť. K dispozícii je aj stará murovaná vínna pivnica pod domom vo dvore. Nehnuteľnosť s celkovou úžitkovou plochou v novšej časti domu cca 100m2 a staršej časti domu, ktorá je prevažne v pôvodnom stave cca 50m2, pričom bola vymenená strešná izolácia / Fatrafol v novšej časti domu, v časti domu boli vymenené plastovo-hliníkové vstupné dvere, je určená na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv a dá sa dispozične riešiť, dom je vyprataný. K nehnuteľnosti prislúcha krásny, veľký, záhradný pozemok na ktorom je možné pestovať ovocie a zeleninu, alebo jeho časť využiť na oddych a relax napr. umiestniť bazén resp. posedenie.
Všetky dostupné inžinierske siete, optika.
Lokalita je výborne dostupná z diaľnice, neďaleko je kúpeľné mesto Piešťany /15 km/, okresné mesto Nové Mesto nad Váhom /10 km/ a krajské mesto Trenčín. Výborná lokalita na turistiku, hrad Čachtice, Hornostredské jazero, Piešťany, Zelená voda.

Pri serióznom jednaní možnosť dohody na cene.
Pomôžeme s vybavením hypotéky.

Viac informácií Vám radi poskytneme na tel. č. 0949702800

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Silvester Gajdošech
Telefón:0949 702 800
E-mail:info-ZVNC-mediareal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2